صفحه اصلی

ايميل ما

آرشيو مطالب

طراح قالب

 
  به وبلاگ سیمرغ خوش آمديد!

منوی اصلی
لينکهاي سريع

آرشیو ماهانه
شهریور ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
آبان ۸۸
اسفند ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦

لينک دوستان

لوگوی دوستانتوضیحات


آمار بازدید

» تعداد بازديدها:
» کاربر: Admin
تبلیغات

چند راهکار برای حفظ جيب مردان متاهل!!!!

1- چنانچه روزی از سر کار به منزل آمديد و مشاهده کرديد که همسرتان بر خلاف روزهای گذشته تمام کلماتی که بر زبان می آورد با پسوند عزيزم همراه می باشد مثل : سلام عزيزم , خوبی عزيزم , خسته نباشی عزيزم و ... هشيار و آگاه باشيد که او صد در صد خواسته مالی از شما دارد , به همين دليل به حربه ... کردن ( اشتباه كرديد! منظورم خام كردن بود) متوسل شده است .

پس قبل از اينکه بتواند به مقصودش برسد و خواسته اش را مطرح نمايد , شما پيش دستی کنيد و به او بگوييد :عزيز تر از جانم , يکم پول داری بهم قرض بدی؟

        

        

 

 

2- چنانچه درست چند روز مانده به روز زن , همسرتان به بهانه های واهی شما را به خيابان می کشاند و در حالی که مشغول قدم زدن از جلوی يک طلا فروشی هستيد , از علاقه شديدش به گردنبند طلای چند کيلويی! پشت ويترين با شما صحبت می کند , کاملا مطمئن باشيد و ذره ای شک به خود راه ندهيد که همسرتان از حربه ای غير مستقيم استفاده کرده و منظورش اين بوده که روز زن که هديه تان را باز می کند داخل هديه با اين گردنبند مواجه شود .

پس شما هم کاملا نرمال و با کمال آرامش به او بگوييد : « عزيزم من واقعا از اين مردايی که روز زن به همسرهاشون طلا و جواهرات هديه می دن متنفرم چون می خوان ارزش زن رو با پول قياس کنن . به نظر من نفس عمل مهمه و با يک شاخه گل هم می شه اونو نشون داد . مگه نه ؟»

 

                             

 

 

3- چنانچه لحظه ای که از سر کار می آييد و درب منزل را باز می کنيد , بر خلاف روزهای گذشته با عطر دلنگيز خورش قرمه سبزی که در فضای منزل منتشر شده مواجه می شويد و صدای همسرتان را از داخل آشپزخانه می شنويد که می گويد : «عزيزم امروز غذايی رو که دوست داری برات پختم» شک نکنيد که همسرتان می خواهد از حربه نمک گير کردن استفاده نمايد و بعد از ميل غذا حتما خواسته ماليش را مطرح خواهد کرد .

پس براي اينکه نمک گير نشويد و محتويات جيبتان حفظ شود , جلوی شکمتان را بگيريد و بگوييد : عزيزم من بيرون غذا خوردم.

 

                 

 

4- چنانچه در ايام تابستان , قصد سفر به همراه همسرتان و با اتومبيل شخصی داريد , به طور يقين بدانيد که طبيعت زن جوری است که اگر به او رو داده شود دلش می خواهد از هر شهر و روستا و دهستان و بخش و ده و دهکوره و .... که عبور می کند , مقاديری از سوغات آن ديار را براي اهل خانواده اش به ارمغان ببرد .

پس چنانچه می خواهيد که سفر خوب و خوش و لذت بخشی را داشته باشيد بدون اينکه پولی به سوغات داده باشيد در ضمن از غرغر های همسرتان هم در امان بمانيد , از همان ابتدای سفر , کمربند ايمنی صندلی همسرتان را طوری ببنديد که کاملا از روی دهان او عبور کند و آنرا طوری قفل کنيد که ديگر باز نشود .

                                    

 

 

5- و چنانچه روزی بعنوان يک نويسنده مشغول نوشتن يک چنين مطالبی بوديد و مشاهده کرديد که همسرتان با يک لبخند تصنعی و در حاليکه در يک دستش وردنه و با يک دست ديگرش يک ساتور حمل می کند و دارد به سمت شما می آيد , مسلما همسرتان قصد دارد از حربه زور در مقابل شما استفاده نمايد.

پس بدانيد و آگاه باشيد که هيچ کدام از راهکارهای بالا در اين لحظه به کمک شما نخواهد آمد و تنها راه فرارتان , پنجره پشت سرتان می باشد .

از من که گذشت ولی به شما نصيحت می کنم که هميشه به فکر چنين مواقعی باشيد و هيچگاه در طبقات دوم به بالا خانه نگيريد !!!

                       

برگرفته از: www.majidmahjoor.blogfa.com

سیمرغ

کلمات کلیدی :

نوشته شده توسط دایی علی در شنبه ۱٦ تیر ۱۳۸٦ و ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ

نظرات ()

مطالب پیشین

اگر فرزند دختر می‌خواهید ، این خوراکی ها را میل کنید
10 شهر فراموش‌شده تاریخ
دایی
روش هایی برای کتابخوان کردن کودکان
مردان بیشتر از زنان دروغ میگویند
اسم شما چه رنگی است؟
خطر خوردن عسل برای کودکان زیر 4 سال
فوائد داشتن دماغ بزرگ!
تأثیر گذارترین فرد در تاریخ بشریت
وطن

درباره 
درباره :
پروفایل مدیر : دایی علی

لوگوی ما
سيمرغ


نویسندگان همکار

دایی علی


جستجو

     

صفحات وبلاگ 

عکس خصوصی گلاب آدینهصفحه اصلي |  پست الکترونيک |  اضافه به علاقه مندي ها | ذخيره صفحه | طراح قالب

 

Powered By persianblog.ir Copyright © 2009 by simorgh19

Design By : wWw.Theme-Designer.Com